Zubní lékaři Liberec

Žijete-li v Liberci, jeho okolí, či v dobré dopravní dostupnosti, pak vás jistě bude zajímat, jak je to v této lokalitě s možností ošetření chrupu. Jinými slovy, zda je zde dostatek zubních lékařů, kteří přibírají nové pacienty a také jaká je úroveň jejich ošetření. Štěstí je na vaší straně. Zubní lékaři Liberec z dentálního centra 2-K DENT s.r.o. pacienty přijímají, jejich znalosti a vybavení ordinací jsou na té nejvyšší a nejmodernější úrovni.

Abyste však nepřišli na zubní prohlídku pozdě, tedy v době, kdy už je značná část vašeho chrupu v zuboženém stavu, nejlepší bude objednat se hned. Pravidelná preventivní kontrola zubů by měla být pro každého samozřejmostí. Jen tak totiž lze předejít hromadné zkáze ve vašich ústech.

loupes-for-sale-3073360_1280

Zubní lékař při vaší první návštěvě provede celkovou kontrolu chrupu a v případě zjištěných kazů, parodontitidy, zubních defektů či potřeby protetických náhrad, aj., s vámi sjedná plán ošetření, seznámí vás s úkony, které bude ve vašich ústech provádět, a také vám sdělí celkovou cenu ošetření. Pak už nic nebrání tomu, aby ve vaší dutině ústní bylo všechno opět v nejlepším pořádku – zdravý chrup bez bolesti, a navíc v takovém stavu, abyste se už nemuseli bát úsměvu.

Čím vším se zubní lékaři v Liberci zabývají?

Tohle moderně vybavené estetické dentální centrum poskytuje veškerá stomatologická ošetření, a to jak pro dospělé, tak i pro děti.

Detekce zubního kazu může být provedena přístrojem Diagnocam, jímž lze zjistit i minimální a počínající kazy, a dokonce i počáteční demineralizaci zubu. Přístroj pracuje na principu laserové sondy. Touto převratnou technologií je možné sanovat zub již v nejranějším stádiu kazu.

Všechna ošetření jsou prováděna pod mikroskopem.

dental-chair-5695764_1280

Výplně zubů se zde provádí bílými plombami, implantáty jsou švýcarské výroby, ošetření kořenových kanálků se provádí metodou termické kondenzace, atd. Dentální hygienistka vám odstraní zubní kámen tou nejmodernější, bezbolestnou a velice komfortní metodou Airflow. Rovněž se u ní můžete objednat na profesionální čištění zubů, anebo na jejich bělení pomocí bělicí lampy.