Na párty nesmí chybět kouzelník!

Pořádáte firemní večírek a chcete, aby byl obzvlášť „vypečený“? Anebo chcete pozvat kolegy na vánoční setkání a poděkovat jim za jejich práci pro firmu? Pak pozvěte člověka nejpovolanějšího, který vykouzlí pravou sváteční atmosféru. A zároveň dodá spoustu veselí, radosti, úsměvů a dozajista i poté vzpomínek, protože na báječnou akci se vzpomíná ještě hodně dlouho.

párty veselí

Kouzelník Martin zavítá na vaši oslavu tuze rád a je vždy připraven kouzlit i přímo na parketu mezi hosty. Obchází je jednotlivě a předvádí neskutečná kouzla přímo před jejich zraky a mnozí přítomní nemohou uvěřit, jak je to vůbec možné. Dotazují se kouzelníka, přemlouvají ho, chtějí, aby jim prozradil neuvěřitelné kousky. Ale čarovný mág umí střežit své tajemství, jen je pozve ještě blíže, aby jim předvedl triky mikromagie, kdy kouzlí přímo před nimi. Nechává zmizet hodinky i peněženky, které jejich majitelé měli ještě před chvilkou na ruce anebo schované v saku. Samozřejmě, že se opět objeví a kouzelník je navrátí svým majitelům, kteří mnohdy ani nepostřehnou, že je vlastně už nemají. Budete součástí úžasného zážitku a přijdou si na své i ti, kteří kouzlům příliš nevěří. Atmosféra spolu s nadšením ostatních hostů je totiž také pohltí a nakonec se rádi nechají přesvědčit, že kouzla existují, protože je tak snadné uvěřit … obzvlášť, když to vidí na své vlastní oči!

kouzelný klobouk

S mikromagií tajemný muž může kouzlit kdekoliv, nepotřebuje k tomu ohromný prostor, takže strávíte s kouzelníkem příjemné chvíle i v salonku, protože mikromagie je vyhraněná spíše pro malé prostory. Délka představení záleží na tom, jak se s mágem domluvíte a i na počtu hostů. Je vhodné, aby všichni měli možnost spatřit kouzla a mohli si vychutnat tu pravou esenci tajemna.

Chcete zažít výbuchy smíchu, radost, štěstí v očích všech dospělých, kteří se alespoň na chvilku vrátí do let svého dětství, kdy neměli žádné povinnosti a mohli uvěřit všemu, čemu chtěli? Pak je pro vás tou nejskvělejší příležitostí kouzelník Martin, který vykouzlí úsměvy na rtech vašich hostů