Nechte se odvézt z párty vlastním autem


Ještě nedávno nebylo myslitelné, abyste na nějakou akci přijeli autem a v tom autě také odjeli. Jenomže v dnešní době je to docela dost dobře možné, samozřejmě za dodržení všech zákonných a bezpečnostních podmínek, protože zpátky nepojedete jako řidič, po požití alkoholu nemůžete a nesmíte podle zákona řídit, takže budete hezky sedět na místě spolujezdce, zatímco profesionální řidič vás odveze i s autem domů a pak nastoupí do svého vozu, který pro něj přijede a je hotovo. Vy jenom za tuto službu nakonec zaplatíte a předem si ji samozřejmě také domluvíte. To je vše, co je celé, rychlé, jednoduché a velice praktické.

Nechcete si dělat starosti s autem, když se jedete bavit? V tom případě vám jistě přijde vhod odvoz auta praha.

ženy u stolu

V čem tkví kouzlo úspěchu a radosti?

Už si nikdy nebudete muset dělat starosti s autem. Klidně na nějakou akci, do restaurace, do klubu, na svatbu, křtiny, oslavy, zahradní párty, grilování můžete přijet autem, popíjet a bavit se a nakonec se v něm nechat také odvézt.

Výhod je nespočet. Nesmíme opomenout to, že vy z akce budete doma a váš automobil také. Nemusíte pro něj nikam chodit na druhý den.

večeře s partnerkou

Šli jste s partnerkou do restaurace na večeři, ale nějak se to zvrtlo, když jste potkali další přátele? Hned si děláte starosti, co s autem, protože každého hned napadne, že si v takovém případě nemůže dát ani jednoho panáka na přivítanou, když řídíte a jste v restauraci autem? To už je dávno minulostí! Nedělejte si starosti a klidně se spokojeně a naprosto bezstarostně bavte! Klidně dlouho do noci nebo do rána.

Pak už nemusíte volat ani taxíka! Další výhoda. Zaplatíte za jednu službu a budete doma i s vlastním autem! Nemusíte pro něj na druhý den nikam chodit nebo jezdit. Nenecháte ho někde na nepřehledném místě u baru po celou noc. Budete s ním hezky doma!

Přitom jenom stačí zavolat na dispečink a vše dohodnout! Tak je to jednoduché, že to zvládne i po pár skleničkách každý!