Místo, kde se děti cítí v bezpečí

Jako rodiče dobře víte, co udělá vašemu dítěti tu největší radost a čím ho zaujmout, aby byla pro něho jakákoliv hra vždy zajímavá a dobrodružní. A právě proto vám je jasné, že i děti potřebují v určitém věku soukromí a místo, kde se budou cítit spokojeně a v bezpečí před okolním světem. Kromě pokojíčku, který patří jenom jemu nebo kromě vaší zahrady mu zkuste pořídit něco menší velikosti. Jako třeba hrací stan pro děti, ve kterém si děti užívají hru a úkryt před pohledem zvědavých dospělých už po desetiletí.

dítě na zahradě

V naší nabídce nalezete několik barevných typů, velikostí, ale i motivů, ve kterých se najde každé malé nebo větší dítě.

Prvek, který zkrášlí zahradu i pokojíček

Fantastické na dětském stanu je to, že je nesmírně lehký, snadno ho složíte nebo přemístíte a dítě si v něm nijak neublíží. Možná proto je pro rodiče častou volbou nejen jako umístění na zahradu, kam se může schovat před sluncem nebo si jednoduše nerušeně hrát na čerstvém vzduchu, ale i do dětského pokojíčku.

dětský stan

V poslední době je moderní umístit do pokoje pro děti domek, který pokojíček nejen ozdobí, ale plní i účel fantastické hračky. V závislosti od toho, jaký si vyberete, vašemu dítěti nabídnete i možnost hrát si v něm dle libosti a třeba i s jeho kamarády, kteří si takovou zábavu rozhodně nenechají ujít.

Ve kterém najdete zalíbení?

Náš sortiment zahrnuje domky na hraní, které se zalíbí jak klukům, tak i malým princeznám. Některé z nich disponují i malým tunelem, kterému žádné dítě neodolá. Rovněž tak je na vás, jak velký typ se rozhodnete zakoupit. Je tedy dobré si promyslet, zda bude sloužit výlučně pro dětský pokoj nebo pouze na zahradu. Nic ovšem nezkazíte ani tím, že jich do vašeho domova koupíte několik, kdy každý bude plnit účel na jiném místě a vaše dítě tak bude mít více prostoru k tomu, kam se schovat a vymýšlet malé lumpárny.