Zjistěte hodnotu vašeho BMI

Zjistěte hodnotu vašeho BMI

Rádi bychom vám pomohli s hubnutím. Pokud vaše váha není ideální, nebo se necítíte prostě jenom dobře a chtěli byste shodit ať už pár, nebo hodně kilo, tak my jsme tu pro vás a u nás si můžete objednat spoustu dobrých věcí, které nejsou kalorické, jsou výborně nutričně složené a můžete si je dovolit konzumovat a nepřiberete. V naší nabídce najdete nejrůznější dietní koktejly, dietní těstoviny, různá hlavní jídla, která jsou také dietní a hlavně u nás najdete i podporu.

koktejly na hubnutí

Dokážeme vám dobře poradit a výborně vám pomůžeme sestavit vaše jídelní lístky a nastartovat vaše hubnutí. Vše je opravdu jednoduché a stačí, když zkusíte nějaká proteinová jídla a pokud nechcete jít přímo do keto diety, tak je dobré nahradit nějaká jídla denně těmito varianty. U toho třeba můžete cvičit a uvidíte, že kila poletí rychle dolů. Máme pro vás skvělé tipy na cvičení a také aktuální dění či moderní trendy ve výživě. BMI bmikalkulacka.cz vám odhalí pravdu a vy můžete začít hubnout.

BMI není pro každého

Určitě je dobré, když věnujete vyšší pozornost vašemu BMI. Není to ale pro každého. Jestliže jste sportovec a hodně sportujete, tak se dá předpokládat, že máte vysoké procento svalů a tím pádem i hmotnost bude vyšší, než normálně. Proto je důležité, abyste se v tomto případě zvážili na nějaké chytré váze, která vám ukáže složení svalů a tuků a ve vašem případě bude lepší, když se budete řídit podle procenta tělesného tuku. Pro ostatní lidi, kteří nic nedělají a relativně normálně chodí do práce a občas si jdou zacvičit, tak BMI je ideální hodnotou, podle které se mohou řídit a zařadit se tak do kategorie.

zelenina

Rozhodně to zkuste a uvidíte, že změna začíná vždy u vás. Pokud vy sami nebudete chtít změnu, tak se nikdy nestane. Abyste se inspirovali a motivovali, tak si můžete přečíst nějaké příběhy klientů, kteří pomocí námi navrhované diety zhubli a jsou teď mnohem spokojenější.