Trampolína 366 patří k nejbezpečnějším

366 cm je průměr nářadí, které je považováno ve své kategorii za nejvíce bezpečné. Průměr totiž obvykle rozhoduje o stabilitě trampolíny, která by měla být ukotvena na vhodném místě a zabezpečena ochrannými prvky. Pochopitelně zásadní vliv na bezpečnost má i kvalita výrobku, měl by být certifikovaný pro dynamickou zátěž a uváděnou nosnost, vyhnout byste se tedy měli pochybným asijským replikám renomovaných značek, kde mohou být použity nevhodné materiály, tloušťka stěn trubek může být příliš malá, mohou být špatně provedeny sváry a ohyby atd.

trampolína 366

Trampolína je nebezpečná, když ignorujete bezpečnostní pokyny

I sebelépe ukotvené kvalitní nářadí od renomovaného výrobce vás může těžce zranit, když si na něm budete počínat, s prominutím, jako hlupáci. Bohužel je stále ve světě mnoho lidí, kteří si neuvědomují, k jak mocným silám při skákání dochází. Především si odpusťte dobrodružství ve dvou či ve třech lidech najednou, nestabilní podložka vás dokáže snadno rozkolísat z rovnováhy, srazíte se a může dojít až k otřesu a krvácení do mozku, k vnitřnímu zranění břišních orgánů, ke zlomeninám nártu a kotníků, k natažení vazů atd.

skákání na trampolíně

Nepodceňujte ani plná ústa potravy, svačinu si snězte v klidu mimo náčiní, zaskočí vám a nepomůže vám ani rychle přivolaná záchranka. Děti mívají tendenci se na trampolíně předvádět, brát si na ni domácí mazlíčky, především pejsky, obklopují se tu hračkami, berou si s sebou mobil a při skákání jsou schopné vyťukávat zprávu na dotykovém displeji.

Věnujte se plně skákání, užívejte každý dynamický pohyb, radujte se z krásy volného poletování vzduchem, neboť právě trampolíny 366 Goodjump jsou ideálním sportovním prostředkem ke snižování nadváhy, pro posílení svalů, podporu imunity a také pro zlepšení nálady. Nekomplikujte si život nevhodným chováním a naopak si užívejte jeho jedinečnost plnými doušky.