Vyřešte problémy s erekcí i s kořeny


Prodám Viagru. Kolik takových inzerátů koluje Internetem a kolik lidí kšeftu https://slovnik.seznam.cz/en-cz/%3Fq%3Dradost je s tímto farmaceutickým výrobkem, který je stále v naší zemi vydáván v lékárnách pouze na lékařský předpis? Zásadní problémy Viagry jsou hned dva. Za prvé se u jejího užívání mohou objevit i velmi závažné vedlejší účinky, například náhlý pokles krevního tlaku, který může být i smrtící, proto se k užívání Viagry má vyjádřit lékař na základě dostupných informací o vašem zdravotním stavu. A za druhé Viagra neřeší to zásadní – prvotní příčinu mužských potíží s erekcí či libidem, tedy zejména stres a v důsledku toho hormonální dysbalanci.

deprimovaný muž

Rozházené tělesné hormony s převahou vylučovaného kortizolu a adrenalinu kůrou nadledvinek, čímž dochází k tzv. adrenální únavě – to je obrovský průšvih. Nejde tu jen o erekci, ale ve hře je mnoho dalších tělesných funkcí. Vznikají pak problémy s imunitním systémem, detoxikací organismu, činností jater, mozku a nervové soustavy, vznikají i hluboké deprese a úzkosti. Máte tohle vše zapotřebí?

Snažte se tedy ze všech sil v první řadě ze života vyloučit co nejvíce stresových vlivů. Současně s tím užívejte bylinky známé jako adaptogeny, s nimiž se tělo lépe adaptuje na stres. Adaptogeny udržují v těle přirozenou hormonální rovnováhu a s tou se pak zvládá cokoli mnohem lépe. Máte pak mnoho sil se dobrat ke stresovému zdroji a jednoduše mu přiškrtit ventil, až se sám zadusí.

léky na depresi

Měli byste také vědět, že kvůli nadbytku stresových hormonů se netvoří tolik potřebný testosteron, bez něhož je erekce jen prázdný, teoretický výraz. A bez erekce se nemůžete ani milovat, ani masturbovat, a orgasmus se vám vyhne velkým obloukem. A život bez orgasmu v produktivním věku se přibližuje novodobému otroctví, kdy jen chodíte do práce, konzumujete potraviny, pracujete doma nebo odpočíváte, ale radost ze života se mění na proces bez emocí v duchu „má dáti – dal“.