Jak ušetřit až tisíce korun

1. Snažte se nakupovat v akci
Existuje na internetu velká škála webů, které vám porovnají ceny výrobků v různých obchodních řetězcích po celé České republice. Webové stránky jako akcniceny ukazují všechny akční nabídky velkých obchodník řetězců. Na těchto stránkách můžete filtrovat oblíbené obchody, kam chodíte nejčastěji nakupovat, vybírat si zboží, které chcete vyhledávat a dostáváte upozornění o akcích na svůj e-mail.
€ mince
2. Zboží v akci
Vždy když půjdete nakupovat do supermarketu, podívejte se vždy po zboží, kterému brzy dojde spotřební lhůta. Toto zboží můžete nalézt často se slevou 50 procent a více. Takto můžete ušetřit například na mase, které se má spotřebovat do druhého dne. Toto maso pak musíte ihned zamrazit, čím mu značně prodloužíte jeho čerstvost. Mléčné výrobky mají často spotřební lhůtu stanovenou s velkou rezervou, takže u těch se nemusíte bát, že by byly zkažené.

3. Polotovary
Naučte se vyhýbat polotovarům. Tím, že si uvaříte sami doma, značně ušetříte. Jednak je domácí jídlo často mnohem lepší, než například kupovaná sekaná, a tyto polotovary a hotová jídla bývají často velmi předražené.

4. Nové vybavení
Pokud si vybavujete být novým nábytkem, nebo sháníte určité vybavení a nemáte zrovna finančních prostředků na rozhazování, určitě se podívejte na internetové obchody, kde lidé nabízejí často nábytek jen za odvoz. Najdete tam velkou škálu spotřebičů, nábytku, oblečení až po nádobí a další. Na těchto stránkách můžete ušetřit až o polovinu z původní kupní ceny.
zlaté prasátko
5. Zábava
Můžete se bavit i zadarmo a nerozhazovat tisíce za zábavu. Výhodou je, pokud bydlíte ve velkém městě. Ve velkých městech je totiž mnoho zábav, kde se ani neplatí vstupné a můžete se tak bavit zdarma. Prohlídněte si Facebook, kde se zobrazují všechny akce konané ve vaší blízkosti a vaši přátelé můžou tyto akce sdílet na svém profilu.