Rychlé ručení, expresní čerpání, zkrátka peníze na dosah ruky – to je nebankovní hypotéka

Nelamte si hlavu s půjčkami a běžte rovnou tam, kde vám plně vyjdou vstříc. Pokud jde o nebankovní hypotéku, tak se nemusíte žádných zbytečných komplikací obávat a můžete se v dohledné době těšit na potřebné peníze.
Dostupnější úvěr snad ani neexistuje. A rozhodně nenarazíte na žádný jiný, který by bylo možné tak jednoduše získat, bez dlouhého čekání, bez dokládání nemožných skutečností, bez plnění miliónu podmínek.
Nebankovní hypotéka klade na žadatele jen jeden zásadní nárok – ručení nemovitostí. V tomto se shoduje s velice oblíbenou americkou půjčkou. A stejně tak i ona je maximálně flexibilní a nebude vás zbytečně zatěžovat.
Peníze proto můžete získat i k účelům, které by vám jinde zamítli – třeba na splacení starých dluhů a vyplacení exekucí.
peníze, zelená bankovka
Jde jen o to, abyste dostatečně jasně prokázali, že budete schopni své finanční břemeno splácet, a dokážete se za něj zaručit silnou zárukou. Prokázat bonitu není v tomto případě nijak složitá záležitost, protože na vás nebudou kladeny tak náročné požadavky jako jinde.
A ručení nemovitostí lze zajistit různými způsoby. Pokud vy sami nemáte žádný vhodný majetek, který by se dal tímto způsobem využít (a možností je opravdu mnoho), požádejte o pomoc někoho druhého, kohokoli. Třeba vaši rodinu, přátele, známé. Klidně se za vás může zaručit i soused, anebo kdokoli jiný ochotný ručit svým majetkem za váš dluh.
stříbrné mince, komínek
To, co lidi v první řadě zajímá, je, kolik peněz si takto mohou půjčit. V případě nebankovního úvěru to záleží jen na vás. Čím hodnotnější záruku složíte, tím více peněz můžete získat. A platí to i naopak, k ručení za několik desítek tisíc korun vám bude stačit třeba i zahradní domek anebo garáž pro automobil. Možností je tedy opravdu mnoho.
Jakmile záruku vyřešíte, dlouho čekat nebudete. Stačí podepsat smlouvu a peníze budete mít doma za pár dní, případně expresní rychlostí již v den podpisu smlouvy.