Reklamní trička pro různé příležitosti

Rodinná dovolená s dětmi – děti milují překvapení a mikina s výšivkou nebo triko s potiskem jim určitě udělá radost. Můžete jej pojmout jako stručný náznak míst, kam se chystáte vydat, např. formou koláže fotek pomocí digitálního tisku, nápisem, datumovým razítkem se jménem či přezdívkou. A vězte, že vaše ratolesti budou chtít jistě něco podobného zopakovat.

trička a košile

Cestování v partě – zvláště pro mladší ročníky je nesmírně lákavé cestovat na dovolené jedním vozem, nebýt vázáni na jediné místo a užívat si svobody a volnosti. Potištěným textilem se jménem a symbolickým znakem plánované akce jistě potěšíte každého, kdo se něčeho takového zúčastní.
Týmové sportovní akce – může to být cokoli, ale vězte, že veškerá týmová spolupráce vyžaduje nějaký společný prvek. Některé sportovní oddíly touto formou upevňují mezilidské vztahy a nápisy na textilu zároveň slouží jako krásná připomínka uplynulé události i v budoucnu. Tričko jako upomínkový předmět je ideální způsob, jak toho docílit.

Firemní oděvy a dárky – jedním z nejrozšířenějších segmentů potištěné textilie jsou oděvy odkazující na firemní příslušnost. Zároveň slouží jako propagace na veřejnosti a pomáhají zaměstnance stmelit v jeden kolektiv. A pokud firma prosperuje a hlavně její aktéry práce naplňuje, lidé tuto skutečnost vnímají pozitivně. Možná to znáte z vlastního života – ti, kteří jsou v práci spokojení, vyzařují jiné fluidum, než všichni ostatní. Nejčastěji to bývají malé společnosti, oboroví nadšenci, anebo „rodinné podniky“, a tam se často setkáte právě s firemními potisky na reklamních tričkách Promotextilie, polokošilích a mikinách.

tričko polo

Vodácké výpravy – velice často se s potiskem setkáváme i mezi vodáky. Ať už formou recese a vtipných nápisů, anebo docela seriózní formou zviditelnění skupiny, která sdílí společné zájmy u večerního ohně a ve dne zdoláváním překážek na vodní hladině . Vodáci mívají velký smysl pro humor a tak se tu můžete setkat s unikátními výjevy kromě plavidel i na tílkách, polokošilích, nebo i na plavkách.